درباره مروپیشرو بیشتر بدانید

درباره ما

شـرکت مهـندسی مروپیشرو فعالیت خـود را در سال 1379 هجری شمسی با مدیریت مهـندس محمد هاشمی در زمینه توزیع و انتقـال نیـرو و بازرگانی در زمینه صـنعت برق آغـاز نمود و توانست با احداث پروژه ­های متعدد در این زمینه، کارنامه درخشانی از خود بر جای بگذارد .

از آنجایی که صنعت برق به عنوان یکی از زیرساخت های توسـعه و تأثیرگذارترین گزینه در پیشرفت صنایع مختلف یک کشور به شمار میرود ، لذا این شرکت را بر آن داشت تا با سرمایه گذاری در حـوزه های مختلف برقی و ایجاد زیر مجموعه های خود به عنوان یک شرکت هلدینگ فعالیت خود را گسترش دهد.

از آن جمله میتوان به شـناسایی محصـولات با کیفیت روز دنیـا از جـمله اخـذ نمـایندگی انحـصاری فـروش و خدمات بعـد از فـروش برقگیرهای فشـار متوسـط SIEMENS آلمان و خازن­های فشارضعیف DUCATI ایتالیا در ایران نام برد.

این شـرکت با گذشت چندین سال از فعالیت مســتمر خود همواره در تلاش است جهت پیشـبرد صنعت برق کشـور عزیزمان قـدم بردارد و همچون نگینی درخشـان در صنعت برق کشور عزیزمان بدرخشد.
لذا در سال 1399با توجه به سیاست های شرکت مبنی بر تولید محصولات با کیفیت و قیمت مناسب تحت لایسینس شرکت های معتبر اروپایی اقدام به واردات و مشارکت با برند Willpo انگلستان نمود تا بتواند علاوه بر پوشش نیاز داخلی با صادرات برای کشور عزیزمان ارز آوری داشته باشد .

چشم ­انداز

پیشرو در حوزه تامین و تولید کالاهای برق صنعتی فشار ضعیف و متوسط

اهداف

  • توسعه ساختار و فرآیندهای شرکت
  • ایجاد شبکه فروش و خدمات پس از فروش
  • توسعه سرمایه‌گذاری با رویکرد محصولات جدید و نوآورانه
مسیر موفقیت مسیر پیشرفت اهداف چشم انداز آینده